Autodesk Maintenance to Subscription ülemineku sooduspakkumus

Autodesk pakub kõigile tugilepinguga püsilitsentsi omanikele soodustingimustel üleminekut ‘Maintenance to Subscription’ ehk M2S erikampaanias! Nüüd on soodne moment Subscription litsentsile üleminekuks!

Aastaks 2020 läheb Autodesk eranditult üle Subscription litsentsi süsteemile. Arvestuslikult 2020 aasta kevadest alates Autodesk ei paku enam võimalust Maintenaance Plan tugilepingute pikendamiseks. Meie eesmärk on kliente nõustada ja toetada selle ülemineku perioodi kestel.

AutodeskM2S

Alates 2017 aastast on võimalik tugilepinguga kindlustatud litsentsi (Maintenance Plan) soodustingimustel üle viia perioodi litsentsile  (Subscription).

Autodesk KKK M2S tingimuste kohta pdf-is saate lugeda siit >>

Käesolev erikampaania pakkumine on klientidele, kellel on kehtiv tugileping.

Subscription vs. Maintenance, ehk mis vahet on püsilitsentsil ja rendilitsentsil?

  • Autodesk perioodi litsents ehk Subscription

Autodeski Subscription litsentsi on võimalik tellida täpselt oma kasutusvajadusteks 1-, 2- või 3-aasta põhiselt. Seejuures hind katab nii litsentsi kui tarkvara toe osa kui ka litsentsikasutuse privileegid. Kokkuvõttes on see paindlikum ja soodsam viis tarkvara ülalpidamiseks võrreldes püsilitsentsiga, mille alginvesteering on kordades kõrgem ning mis vajab pidevalt uuendatavat tugilepingut.

  • Autodesk tugilepinguga püsilitsents ehk Maintenance Plan litsents

Tugileping on ainus viis püsilitsentsi uuendamiseks ja tarkvara toe kindlustamiseks. Kui tugilepingut ei pikendata, siis püsilitsentsi tugi lõpeb ja tarkvara uuendada rohkem pole võimalik. Ehkki täna enam Autodesk püsilitsentse soetada ei saa, on võimalik pikendada veel kehtivat tugilepingut aasta (12 kuud) põhiselt, seni kuni Autodesk seda võimaldab. Kehtiv tugileping võimaldab kliendil osaleda alanud M2S kampaanias!

Arusaadav, et uute muutustega seoses võib tekkida mitmeid küsimusi. Kuidas teha õigeid otsuseid konkreetses olukorras ja konkreetseid ärivajadusi silmas pidades. Lähiajal jagame veel täpsemalt infot ülemineku soodushindade ja tingimuste kohta, et saaksite teha parimaid otsuseid oma ettevõtte arenguks ja kasuks.

Soovides lisainfot, selgitusi ehk pakkumist, võta meiega kontakti: arucad@arucad.ee, tel 6306 523, 6306 551.

29 Mai 2017