Autodesk Maintenance to Subscription ülemineku kampaania

Alanud on Autodeski ‘Maintenance to Subscription’ ehk M2S kampaania! Nüüd on soodsaim moment rendilitsentsile üleminekuks – kuni 60% soodustusega!

Autodesk läheb kolme järgmise aasta jooksul eranditult üle Subscription ehk rendilitsentsi süsteemile. Meie eesmärk on kõiki kliente nõustada ja toetada selle ülemineku perioodi kestel.

AutodeskM2S

Alates juulikuust 2017 saate oma tugilepinguga kindlustatud litsentsi (Maintenance Plan) soodsalt üle viia rendilitsentsile  (Subscription), mõnede tarkvaratoodete puhul kuni 60% allahindlusega.

Käesolev pakkumine kehtib kuni 2018 maini, mil allahindlus väheneb 5% võrra, seejärel 2019 aasta maikuust veel 5% võrra. Autodesk KKK pdf-is saate lugeda siit >>

Pakkumine on klientidele, kellel on kehtiv tugileping, mille tähtaeg saab ümber selle aasta juunikuus või hiljem.

Subscription vs. Maintenance, ehk mis vahet on püsilitsentsil ja rendilitsentsil?

  • Autodesk rendilitsents (Subscription)

Autodeski rendilitsentsi saate osta täpselt oma kasutusvajadusteks aasta või kvartali põhiselt. Kusjuures hind katab nii litsentsi kui tarkvara toe ja litsentsikasutuse privileegid. Kokkuvõttes on see paindlikum ja soodsam viis tarkvara ülalpidamiseks võrreldes püsilitsentsiga, mille alginvesteering on kordades kõrgem ning mis vajab pidevalt uuendatavat tugilepingut.

  • Autodesk tugilepinguga püsilitsents (Maintenance Plan)

Tugileping on ainus viis püsilitsentsi uuendamiseks ja tarkvara toe kindlustamiseks. Kui tugilepingut ei pikendata, siis püsilitsentsi tugi lõpeb ja tarkvara uuendada rohkem pole võimalik. Ehkki täna enam Autodesk püsilitsentse soetada ei saa, on võimalik pikendada veel kehtivat tugilepingut aasta (12 kuud) põhiselt, seni kuni Autodesk seda võimaldab. Kehtiv tugileping võimaldab kliendil osaleda alanud M2S kampaanias!

Arusaadav, et uute muutustega seoses võib tekkida mitmeid küsimusi. Kuidas teha õigeid otsuseid konkreetses olukorras ja konkreetseid ärivajadusi silmas pidades. Lähiajal jagame veel täpsemalt infot ülemineku soodushindade ja tingimuste kohta, et saaksite teha parimaid otsuseid oma ettevõtte arenguks ja kasuks.

 Soovid lisainfot, selgitusi ehk pakkumist, võta meiega kontakti: arucad@arucad.ee, tel 6306 523, 6306 551.

29 Mai 2017