3ds Max

Autodesk 3ds Max on maailmas laialt kasutatav 3D modelleerimis-, animeerimis-, simuleerimis- ja visualiseerimistarkvara. Peamiselt loodud filmi ja videomängude valdkonna jaoks, kuid on leidnud austajaid paljudest teistest valdkondadest, näiteks arhitektuurses visualiseerimises.

3ds Max tarkvara võimaldab arhitektidel, disaineritel, inseneridel ja visualiseerijatel avastada, katsetada ja väljendada oma loomingulisi ideid – kontseptuaalmudeli tasandist kuni valmisanimatsiooni paketi, filmikvaliteedilise esitluseni välja. 3ds Max pakub seda nii AutoCAD, Revit aga ka Autodesk Inventor tarkvarade kasutajatele.

Mängude arendajate kasutuses on lai valik instrumente kõikvõimalike objektide (tegelaskujude, ümbruskond) modelleerimiseks.

Soovite rohkem infot takvara kohta? Võtke kontakti:

Vitali Valtanen, vitali@arucad.ee, +372 6306551

 

3ds Max Extension 2 ülevaade

3ds Max ülevaade

3ds Max on saadaval tarkvara Subscription-rendilitsentsina. Rentimisel valitakse periood, kas kvartal, 1-, 2- või 3-aastat. Rendiperioodi vältel on kasutajale tagatud kõik tarkvara uuendused ja uus versioon. Hinnapäring saata myyk@arucad.ee.
Tarkvara alla laadimine toimub Autodesk Account keskkonnast, kuhu tuleb siseneda antud litsentsi contract manageri Autodesk ID-ga ning seejärel alustada tarkvara alla laadimise protsessiga. Või kui contract manager ei ole ise kasutaja, tuleb litsentsile lisada kasutaja.

Autodeski litsentside halduseks on keskkond Autodesk Account, kuhu saab sisse logida Autodesk ID-ga.

Autodesk ID saab teha endale iga kasutaja, saades sellega ligipääsud erinevatesse Autodeski portaalidesse ja pilveteenustesse. Loo endale kasutaja siin https://accounts.autodesk.com/registe