AutoCAD LT

AUTOCAD LT – KÕIK VAJALIK 2D JOONESTUSEKS

AutoCAD LT – sisaldab kõiki funktsioone ja käske, mis on vajalikud lihtsama plaanilise projekti loomiseks. Tarkvara võimaldab joonestamist, visualiseerimist, dokumentatsiooni ja andmete haldamist projektipõhiselt. AutoCAD LT töökeskkonda saab seadistada vastavalt vajadusele ning valmiskujul tööriistaribad võimaldavad kiire kavandamise ja kvaliteedi.

AutoCAD LT on sobiv joonestuseks ja detailiseerimiseks projekteerimisala spetsialistidele, kes igapäevaselt tegelevad dwg-formaadis plaanjoonistega. Samas ei vaja nad oma töös otseselt 3D-projekteerimise võimalusi ega tarkvara kohaldamist erirakendusteks. Tarkvara on rakendatav kõigis valdkondades, kus vajatakse Autocadi DWG formaadis jooniseid.

AutoCAD LT® on professionaalne 2D joonestustarkvara. See sisaldab:

  • Joonisdokumendi vormistus. Teil on kõik vajalik oma ideede ja projektide dokumenteerimiseks – parim komplekt 2D joonestuse ja detailiseerimise töövahendeid.
  • Koostöö vahendid. Luues tööjooniseid DWG™ failiformaadis saate neid oma partnerite ja klientidega mugavasti jagada – selleks on tarkvarapaketis kõik vajalik olemas.
  • Optimeeritud töökeskkond. AutoCAD LT 2D menüüsid ja kasutajaliidest saab lihtsasti seadistada.
  • Joonestuse tööriistad – standardkujundid nagu jooned, kaared, ringjooned ja ellipsid on kõik „käepäraselt“ kasutatavad, et luua lihtsamaid või keerukamaid 2D jooniseid.
  • Objektide redigeerimine – objektide geomeetriat saab lihtsasti muuta käskudega stretch (venita), scale (skaleerimine), ja rotate (pööra). Saate luua uusi objekte, neid hõlpsasti joonisel kopeerida, paralleel-joondada ja peegeldada kasutadades käskusid copymirroroffset jmt.
  • Jooniste märgistused – joonistele saab lihtsasti sisestada tekste, mõõtusid, viirutusi jm komponente lisamärgeteks.
  • Printimine, plottimine, veebis avaldamine – koostage joonismaterjale multisheet-DWF™, DWFx või PDF formaadis või looge terveid plottimiskomplekte paberile trükiks.

 

 

AutoCAD LT 2017 uued omadused

Lühiülevaade uutest omadustest 2017 versioonis.

AutoCAD 2017 Classic View seadistamise juhend

AutoCAD LT 2016 Overview

AutoCAD LT 2014

Mõõtude lisamise uus tööriist

AutoCAD LT on olemas ka Mac OSX platvormile. TrustedDWG tehnoloogial põhinev DWG joonestusstandard.

AutoCAD LT vs AutoCAD LT for Mac


 

AutoCAD 360 on tasuta mobiilirakendus, millega saate oma 2D jooniseid kuvada, redigeerida, teha mõõdistusi sõltumata asukohast.

AutoCAD 360 on töötav nii veebibrauseris, iOS, Android kui Windows seadmes.

Videoülevaade AutoCAD 360-st siin:

https://www.youtube.com/watch?v=og7TeFaKV78

 

AutoCAD 360 lisainformatsioon

Nõuded riistvarale on sõltuvad tarkvara versioonist. Vastavalt versioonile on riistvara soovitused toodud SIIN>>

System requirements for AutoCAD LT 2017
Operating System
  • Microsoft® Windows® 10 (desktop OS)
  • Microsoft Windows 8.1 with Update KB2919355
  • Microsoft Windows 7 SP1
CPU Type 1 gigahertz (GHz) or faster 32-bit (x86) or 64-bit (x64) processor
Memory 2 GB (4 GB recommended)
Display Resolution 1360×768 (1600×1050 or higher recommended) with True Color.
125% Desktop Scaling (120 DPI) or less recommended.
Display Card Windows display adapter capable of 1360×768 with True Color capabilities and DirectX® 9 ¹. DirectX 11 compliant card recommended.
Disk Space Installation 4.0 GB
Pointing Device MS-Mouse compliant
Digitizer WINTAB support
Media (DVD) Download and installation from DVD
Browser Windows Internet Explorer® 9.0 (or later)
.NET Framework .NET Framework Version 4.6
ToolClips Media Player Adobe Flash Player v10 or up
Additional Requirements for Large Datasets 64-bit Operating Systems are recommended if you are working with Large Datasets.
AutoCAD LT on 2D joonestamiseks ning tal puudub 3D võimekus, mis on täis AutoCAD-l olemas. Lisaks ei ole AutoCAD LT-ga võimalik tarkvara sees renderdada.
Tarkvara alla laadimine toimub Autodesk Account keskkonnast, kuhu tuleb siseneda antud litsentsi contract manageri Autodesk ID-ga ning seejärel alustada tarkvara alla laadimise protsessiga. Või kui contract manager ei ole ise kasutaja, tuleb litsentsile lisada kasutaja.
AutoCAD LT on saadaval tarkvara Subscription-rendilitsentsina. Rentimisel valitakse periood, kas kvartal, 1-, 2- või 3-aastat. Rendiperioodi vältel on kasutajale tagatud kõik tarkvara uuendused ja uus versioon. Hinnapäring saata myyk@arucad.ee.

Autodeski litsentside halduseks on keskkond Autodesk Account, kuhu saab sisse logida Autodesk ID-ga.

Autodesk ID saab teha endale iga kasutaja, saades sellega ligipääsud erinevatesse Autodeski portaalidesse ja pilveteenustesse. Loo endale kasutaja siin https://accounts.autodesk.com/register