BIM360 Glue

Autodesk BIM 360 Glue praktilised funktsioonid:

 

 

 

lg-one-click1 lg-cloud-based1 lg-collab1
BIM on ühe kliki kaugusel – kõik projektis tehtud muudatused, märkused jõuavad Sinuni e-maili teel lingi kujul, mis tagab ligipääsu projektile vaid linglile vajutades. Pilvepõhine BIM lahendus, mis võimaldab projektile ligipääsu kõikjalt, et lahendada probleeme kiiremini. Jagatud mudeli vaated võimaldavad efektiivsemat tööd.

 

 

 

lg-navis-integration lg-design-tool-int

lg-immersive-exp

Integreerumine Navisworks-ga võimaldab otse laadida BIM360 mudeleid Navisworksi, et koostada näiteks ajagraafikut, mahuarvutusi või muud. Üle 50. failiformaadi tugi, lisaks on välja töötatud moodulid Revit, AutoCAD, AutoCAD Civil 3D, Navisworks tarkvaradele ning eksporterid.

Kasutajasõbralik mobiilirakendus muudab projekti juhtimise mugavamaks.

Autodesk on käivitanud BIM koostöövahendi Autodesk BIM 360 Glue uuendatud versiooni!

BIM Glue on veebipõhine mudelprojektide koordineerimiseks ja juhtimiseks loodud tarkvara, mis tagab projektidele ligipääsu olenemata ajast ja kohast ning seda nii online kui offline režiimis. Tänu pilvetehnoloogial toimivale lahendusele on projektide haldamine muutunud äärmiselt lihtsaks ja mugavaks. Kuid, mis on kõige olulisem – koostöö erinevate osapoolte nii arhitektide, inseneride, projekteerijate, spetsialistide, ehitajate kui ka tellijate vahel jõuab uuele tasemele, mis tõhustab ehitusprojekti valmimise efektiivsust, kiirendab protsessi ja kvaliteeti ning loob osapooltele ideaalse ülevaate hetkel toimuvast tänu reaalajas tehtavatele muudatustele.

Uus versioon pakub ümberkujundatud ja kasutajasõbralikumaks optimeeritud kasutajaliidest, suuremahuliste mudelite kasutamist ning täiustatud koordinatsiooni enimkasutatavate tarkvarade vahel nagu Autodesk Navisworks, Autodesk Revit, Autodesk AutoCAD ja Autodesk AutoCAD Civil 3D.

BIM360 Glue ülevaade

BIM360 Glue töötsükkel