Maya LT

Autodesk Maya LT on 3D modelleerimis- ja animeerimistarkvara, mis on loodud spetsiaalselt indie-mängude arendajatele (web & mobiilsed mängud). Maya LT on arendatud Oskariga auhinnatud Autodesk Maya baasil ning pakub kasutajatele tuttava kasutajaliidese ja tööprotsessi taskukohase hinnaga.

Maya LT on saadaval tarkvara Subscription-rendilitsentsina. Rentimisel valitakse periood, kas kvartal, 1-, 2- või 3-aastat. Rendiperioodi vältel on kasutajale tagatud kõik tarkvara uuendused ja uus versioon. Hinnapäring saata myyk@arucad.ee.
Tarkvara alla laadimine toimub Autodesk Account keskkonnast, kuhu tuleb siseneda antud litsentsi contract manageri Autodesk ID-ga ning seejärel alustada tarkvara alla laadimise protsessiga. Või kui contract manager ei ole ise kasutaja, tuleb litsentsile lisada kasutaja.
Parema ülevaate Maya ja Maya LT versioonide erinevuse saate siin - http://www.autodesk.com/products/maya/compare/compare-products

Autodeski litsentside halduseks on keskkond Autodesk Account, kuhu saab sisse logida Autodesk ID-ga.

Autodesk ID saab teha endale iga kasutaja, saades sellega ligipääsud erinevatesse Autodeski portaalidesse ja pilveteenustesse. Loo endale kasutaja siin https://accounts.autodesk.com/register