Maya

Maya – 3D animatsiooni tarkvara

Autodesk Maya® on 3D-modelleerijate, animaatorite ja visualitseerijate tööriist, mis suudab oma ideid täita terve rea tarkvarafunktsioone kasutades. Kõige arenenumad lahendused muudavad loomeprotsessi ja projekti korraldamise ning hooldamise lihtsamaks. Intuitiivne Autodesk Maya® programmihalduse menüü aitab keskenduda pigem loomingulisele kui tehnilisele osale projektist. Maya® projektid on mis tahes etapis kergesti kohandatav, kuna see on hõlpsasti integreeritav teiste rakendustega.

Miks valida Autodesk® Maya®?

  • Sobib väga keeruliste 3D-mudelite loomiseks;
  • Tipptasemel animatsioonivahendid;
  • Keerukate eriefektide loomine;
  • Ühilduvus teie töökorraldusega.
 • Lisainfo ja pakkumised: arucad@arucad.ee, Tel. 6306 551

  Autodesk Maya Showreel

  Modeling workflow in Maya 2018

  Autodesk Games Show Reel 2017

  Autodesk Maya tarkvara on võimalik tellida veel püsilitsentsina koos Maintenance-tugilepinguga. Maya on saadaval ka tarkvara Subscription-rendilitsentsina. Rentimisel valitakse periood, kas kvartal, 1-, 2- või 3-aastat. Rendiperioodi vältel on kasutajale tagatud kõik tarkvara uuendused ja uus versioon. Hinnapäring saata myyk@arucad.ee.
  Tarkvara alla laadimine toimub Autodesk Account keskkonnast, kuhu tuleb siseneda antud litsentsi contract manageri Autodesk ID-ga ning seejärel alustada tarkvara alla laadimise protsessiga. Või kui contract manager ei ole ise kasutaja, tuleb litsentsile lisada kasutaja.

  Autodeski litsentside halduseks on keskkond Autodesk Account, kuhu saab sisse logida Autodesk ID-ga.

  Autodesk ID saab teha endale iga kasutaja, saades sellega ligipääsud erinevatesse Autodeski portaalidesse ja pilveteenustesse. Loo endale kasutaja siin https://accounts.autodesk.com/register