Vault

 

Vault on andmehaldus tarkvara mis aitab organiseerida, hallata ja jälgida andmete loomist ja dokumenteerimist projekteerimise meeskondadele

Sul on võimalus hoida kõiki oma andmeid ühes kohas, kust neile on turvaline ligipääs. Igast failist salvestatakse versioonid seega ei teki probleeme failide kaotamise ja ülekirjutamisega. Vault salvestab igast versioonist eraldi failid, koos nendega millest nad sõltuvad, seega jääb elav ajalugu maha sellest projektist mille kallal parasjagu töö käib. Vault haldab ka failiadtribuutide andmed mis teeb failide otsimise väga lihtsaks.

Projekteerimise meeskonnas on kõik failid ja nendega kaasnevad andmed salvestatud serverile kuhu on kõigil kasutajale ligipääs. Igal meeskonna liikmel on oma unikaalne kasutaja ja parool, Meeskonna liikmetel on võimalus laadida Vaultist välja failid nii, et ainult tema saab neid muuta ja töötada nendega. Kui failid laetakse tagasi Vaulti teised meeskonna liikmed saavad uuendada oma lokaalseid faile uuemate vastu.

Vault
Andmete Taaskasutamine Samaagne TöötamineAndmete StandardiseerimineVault OfficeAnyCAD tugi
Ära alusta uut projekti nullist, Autodesk Vault pakub sulle võimaslust alustada uut projekti kasutades eelnevaid andmeid. Kasuta Copy Design funktsionaalsust Autodesk Vaultis, et kokku hoida aega mis kulub projekti nullist loomise peale.
Võimalus töötada samade andmetega erinevatel projekteeriatel, ilma et toimuks failide ülekirjutamist.
CAD halduritele on võimalus kasutada tööriistu, et luua vorme mida lõpp kasutaja peab täitma kui ta projekti või uut faili alustab. See on väga hea tööriist ettevõtte siseste standardite jõustamiseks.
Vault Office lubab jagada andmeid ja dokumentatsiooni laiemalt, kui ainult projekteeriatel.
Halda kolmanda osapoole andmeid otse Vaultis, on selleks siis teises CAD tarkvaras loodud mudelid, joonised või dokumendid.
Milline Vault tarkvara sulle sobib?

Vault Basic
Organiseeri, halda ja jälgi oma andmete loomist, simulatsiooni ja dokumentatsiooni

Vault Workgroup
Integreeri edasijõudnud funktsionaalsust ja võimalusi kasutades äri rakendusi

Vault Professional
Skaleeri mitmes kohas ärisüsteemide integratsiooni

Võimalused
Edasijõudnud Andmehaldus