AruCAD Süsteemid

AruCAD Süsteemid OÜ on IKT konsultatsioonifirma, mis asutatud aastal 2009. Meil on kogemused ja kompetents CAD/BIM projekteerimise ja 3D visualiseerimise tarkvarade müügis ja konsultatsioonides. Pakume oma klientidele tarkvara alaseid konsultatsioone, koolitusi, tarkvara tuge ja tarkvara arendust. Lisaks tarkvara lahendustele nõustame kliente ka riistvaralistes küsimustes. Aitame leida ja välja töötada sobivaid IT terviklahendusi projekteerijatele, ehitusfirmadele, tootmis- ja tööstus-ettevõtetele.

AruCAD Süsteemid on Autodeski ametlik edasimüüja Eestis, omades Autodesk Gold Partner müügiõiguseid inseneri, arhitektuuri ja visualiseerimistarkvaradele. Kuulume Infoera Gruppi aastast 2010, meie kontorid asuvad Tallinnas, Riias, Vilniuses ja Kaunases. Kõik Infoera grupi firmad omavad Autodesk Gold Partner ja Authorized Training Center staatust.

Meie missiooniks on tarnida taristute planeerimise ja projekteerimisega tegelevatele organisatsioonidele produktiivseid tooteid ning lahendusi, mis aitavad täiustada tööprotsesse. Koostöös oma partneritega töötame välja lokaliseeritud lahendusi infra ettevõtete süsteemidele, inseneridele ja geodeetidele. Kliendi vajadused ja rahulolu on meile kreedoks.

AruCAD Süsteemid OÜ, InfoEra Latvia ja InfoEra UAB moodustavad üheskoos InfoEra Group´i, miska omame partnereid nii Lätis kui Leedus, mis annab meile lisaväärtust nii kompetentsi kui tarkvara osas. InfoEra tegeleb tarkvara arendusega, omab Autodesk Authorized Developer staatust.

AruCAD Süsteemid on Eesti Digitaalehituse klastri ja Eesti Masinatööstuse Liidu liige.

 Peamised tegevusvaldkonnad:

 1. Autodesk CAD, BIM, CAM ja 3D tarkvarade müük
Inseneri, arhitektuuri ja visualiseerimise tarkvarade müük ja konsultatsioonid. Autodeski tarkvaralahendused jagunevad järgmisteks valdkondadeks:

  • Ehitus ja arhitektuur (Architecture, Engineering, ConstructionAEC)
  • Tööstus ja tootmine (Manufacturing e MFG)
  • Meedia ja mängude loomine (Media & Entertainment e M&E)

2. Tarkvara koolitused
AruCAD Süsteemid on Autodeski ATC-koolituskeskus (Authorized Training Center) ja Autodeski ACC-testimiskeskus (Authorized Certification Center). Korraldame professionaalseid koolitusi firmadele ja üksikisikutele, koostöös Tallinna Arvutikooli õppekeskusega. Koolitusprogrammid on saadaval algajatele ja edasijõudnutele, nii eesti kui vene keeles.
AruCAD Süsteemid on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.